دوچرخه‌برقی هارلی دیویدسن

هارلی دیویدسن یکی از مهم‌ترین دوچرخه‌های برقی که قرار است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، محصولی از یک تولیدکننده قدیمی دوچرخه یا حتی یکی از تولیدکنندگان دوچرخه‌های برقی نیست، بلکه کاری است از یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های موتور سیکلت جهان.

بیشتر بخوانید

ساعت هوشمند شیائومی

شیائومی به طور رسمی از می واچ رونمایی کرد. ساعتی که ظاهرش شبیه به اپل واچ است و نسخه‌ای از سیستم عامل گوگل ویر را اجرا می‌کند.

بیشتر بخوانید

اپل‌تی‌وی روی فایر تی‌وی

اپل‌تی‌وی روی فایر تی‌وی همین هفته پیش بود که اپلیکیشن اپل تی‌وی راهش را به جعبه‌های روکو باز کرد و حالا آمازون اعلام کرده که برنامه اپل تی‌وی روی نسل دوم فایر تی‌وی استیک در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و هند حضور خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

قاب گوشی تلفنی که به نیشگون گرفتن پاسخ می‌دهد

ین قاب گوشی می‌تواند در آینده با آواتار مجازی نیز تعامل برقرار کند. برای مثال، قلقلک پشت تلفن خواهد توانست شکلک خنده را در یک پیام منتشر کند در حالی که نیشگون گرفتن از آن، شکلک عصبانی را خواهد فرستاد.

بیشتر بخوانید

حلقه هوشمند اپل

حلقه هوشمند اپل یکی از ابزارک‌هایی که شرکت آمازون در رویداد اخیرش رونمایی کرد، اکو لوپ بود. حلقه هوشمندی که الکسا را روی انگشت می‌آورد.

بیشتر بخوانید

تسبیح الکترونیک واتیکان

واتیکان امیدوار است با راه‌اندازی یک دستبند تسبیحی به نام “eRosary”، جوانان دوستدار فناوری را به نیایش ترغیب کند.

بیشتر بخوانید

شارژ کامل در نیم ساعت

شارژ کامل در نیم ساعت اوپو از جدیدترین گوشی خود Reno Ace رونمایی کرد که توجه کارشناسان را از برخی جهات به سوی خود جلب کرده است.

بیشتر بخوانید

مرکز راه شیری چند میلیون سال قبل شاهد انفجار بزرگی بود

کهکشان راه شیری حدود ۳.۵ میلیون سال قبل شاهد فوران عظیم انرژی در اثر یک انفجار بوده است.

بیشتر بخوانید

سازندگان باتری‌های لیتیوم یون نوبل شیمی گرفتند

جایزه نوبل شیمی در سال ۲۰۱۹ به سه دانشمند برای تولید باتری‌های لیتیوم یون اهدا شده است.

بیشتر بخوانید

دستکش هوشمند برای درمان آرتروز

یماران مبتلا به آرتروز، به لطف طرح آزمایشی بیمارستان‌های مادرید، اولین دستکش هوشمند برای درمان آرتروز جهان را برای معالجه در خانه آزمایش می‌کنند

بیشتر بخوانید

X