صندلی ۱۴ هزار دلاری برای گیمرها

سال گذشته همین موقع بود که Acer از صندلی شاهانه‌ای که ویژه بازی ساخته شده بود، رونمایی کرد. امسال اما این شرکت با نمونه جدیدی به نام Predator Thronos Air که حرکت کمتری دارد، بازگشته است

بیشتر بخوانید

پژوهشگران توانستند ویروس سرماخوردگی را از کار بیاندازند

دانشمندان گمان می کنند راهی برای از کار انداختن ویروس سرماخوردگی و ویروس های مرتبط با آن که گاه باعث معلولیت می شود پیدا کرده اند.

بیشتر بخوانید

تغییرات اینستاگرام

روزهای گذشته برای اینستاگرام روزهای پرخبری بود. یکی از این تغییرات، پنهان کردن تعداد لایک‌های یک عکس در برخی از کشورها از جمله استرالیا و ژاپن است تا “فشار روی کاربران را بردارد”.

بیشتر بخوانید

نمایندگانی با سابقه جنایی از نظر آمازون

در پی آزمایش اخیری که روی نرم‌افزار تشخیص چهره آمازون انجام شده، اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا (ACLU) فاش کرد که این نرم‌افزار به اشتباه، ۲۶ نفر از قانونگذاران کالیفرنیا را به عنوان افرادی که سابقه دستگیری دارند، در نظر می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

۴۰ سالگی واکمن

تابستان ۴۰ سال پیش بود که سونی با ارائه واکمن TPS-12 راه تازه‌ای برای شنیدن موسیقی، پیش پای مردم گذاشت

بیشتر بخوانید

اندرویدی که Q نشد

نام نسخه بعدی سیستم عامل اندروید، دیگر نام یک دسر یا شیرینی نخواهد بود و به این ترتیب سنتی که در سال ۲۰۰۹ پایه‌گذاری شده بود، پایان می‌یابد.

بیشتر بخوانید

آتش تبلت‌های آمازون بر جان گوگل

در حالی که توجه جهان به آتش‌سوزی در جنگل‌های آمازون جلب شده و تصاویر بسیاری در رسانه‌های اجتماعی از میزان تخریب این فاجعه زیست‌محیطی در حال رد و بدل و اطلاع‌رسانی است اما نتایج جست‌وجوی گوگلی در هفته گذشته، تصاویری متفاوت را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید

تختخواب از کجا آمده است؟ ۱۳ نکته جالب در باره تختخواب

پس از غیبت یا سفری طولانی هیچ‌چیز بهتر از خوابیدن در تخت خود آدم نیست. جایی که می‌خوابیم، کتاب می‌خوانیم و رابطهٔ عاشقانه را تجربه می‌کنیم و اولین چیزی که وقتی عاقل و بالغ شدیم و به خانه خودمان رفتیم، می‌خریم.

بیشتر بخوانید

فیسبوک همه ‌جا شما را تعقیب نمی‌کند، البته فقط اگر بخواهید

فیسبوک می‌خواهد نشان دهد که چه اطلاعاتی از کاربران خود جمع کرده است؛ اما بسیاری از کاربران از آنچه فیسبوک جمع می‌کند، خوششان نخواهد آمد

بیشتر بخوانید

کهکشان راه شیری تخت نیست، پیچ‌وتاب دارد

پژوهش‌های جدید نشان می‌دهند بر خلاف آنچه تاکنون پنداشته می‌شد راه شیری، کهکشانی که ما در آن زندگی می کنیم، پیچ و تاب دارد و تخت نیست

بیشتر بخوانید

X