تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

ای خرید ؛ فقط کالای دارای اصالت

 

ای خرید اصالت همۀ کالاهایش رابا تجه به عرف و کالا های موجد در بازار  تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی  معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که ای خرید برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، با شرکت‌های معتبر و بعضا واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است، را ازای خرید  خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ای خرید  و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

ای خرید ؛ فقط گارانتی معتبر

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت  ای خرید توسط فروشندگاه اصلی و یا توزیع کنندگان آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت(به شرایط برگشت کالا توجه فرمایید )، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و ای خرید  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت (کالا های با گارانتی ای خرید از این قائده مثتثنا هستند ).

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در ای خرید  عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت ای خرید به فروش نمی‌رسد. از این رو است که  ای خرید اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را  بر مبنای عرف و شرایط حاکم بر بازار تضمین می کند