روش‌های ارسال

ای خرید با شرایط ارسال سریع‌  لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تمامی نقاط کشور فعال شده است

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه های زیر ارسال میشود.

تهران

امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 2 میلیون تومان در شهر تهران همچون سایر نقاط کشور به صورت رایگان  ارسال میشوند برخی از کالاها امکان ارسال فوری در تهران نیز دارند که در این صورت در هنگام خرید گزینه تحویل فوری فعال شده و یا در صفحه محصول عبارت ” امکان ارسال فوری ” درج شده است .

شیراز

سفارش ها در شهر شیراز ، در همان روز با اخذ هزینه 38000 تومان برای خرید های زیر 2 میلیون تومان در کلیه مناطق شهرداری محاسبه میشود بدیهی است سفارش های بالای یک میلیون تومان همچنان رایگان است

امکان پردازش سفارش‌ هایی که تا ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه ثبت شوند،  در همان روز کاری وجود دارد. سفارش‌ هایی که بعد از ساعت 14 و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

– هزینه  ارسال برای تمامی نقاط  براساس تعرفه ثابت 38000 تومان در خرید های زیر 2000000 تومان  ثابت  است.

با توجه به اینکه هم اکنون سفارشات تنها به صورت آنلاین پرداخت می شود ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا بهتر است  کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم   است بسته دریافتی از لحاظ سالم بودن بسته بندی و هرگونه عدم پارگی و دست خوردگی بررسی شود

– برای   سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداٌ توصیه میشود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور مامور پست چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری به عمل آید  بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن در صورتی که فرد شاغل باشد  امکانپذیر است  .

پست پیشتاز  و تیپاکس به عنوان اولویت های اولیه برای کالاهای عادی برای سفارش های تمامی نقاط ایران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت حمل ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 48 تا 72 ساعت کاری است.

پس از تحویل سفارش به شرکت حمل همچون سایر مراحل قبل اطلاعات مرسوله از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد در حالی که  منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست و تیپاکس هستید، میتوانید مرسوله را از طریق مراحل زیر در وب سایت ای خرید رهگیری کنید :

روی لینک زیر کلیک کنید

پیگیری سفارش

و یا در صفحه اول وب سایت روی تب پیگیری سفارش کلیک کنید

کافی است شماره سفارش ، آدرس ای میل ( در صورت ثبت ) و یا شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و پس از زدن دکمه رهگیری از موقعیت فعلی سفارش خود با توجه به نوار اطلاعات مطلع شوید سپس دکمه زرد رنگ” پیگیری از پست” “پیگیری از تیپاکس ” را بزنید ، در این حالت فرم پیگیری از شرکت حمل مربوطه برای شما فعال شده و با فشار دادن کلید جستجو ( با نشانگر ذره بین ) و یا انتقال به سایت مورد نظر  محل دقیق محموله و زمان دقیق دریافت را رصد نمایید

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌ های با مبلغ زیر 2 میلیون تومان) هزینه ارسال در فاکتور درج میشود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا توسط مامور پست تخلف محسوب میشود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از info@ekharid.net: طریق ایمیل به ای خرید اطلاع دهید.

اگر درباره دفتر ها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به ‌صورت پس ‌کرایه پس از کسر مبلغ دریافتی در زمان خرید  (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) اقدام خواهد شد.

کالاهای با نسبت حجمی وزنی مشخص مشمول کالاهای حجیم و یا حجیم و سنگین شده و هزینه حمل اضافه آنها در هنگام پرداخت درج خواهد شد لطفا توجه فرمایید هزینه دریافت شده بابت این نوع کالاها صرفا پیش پرداخت هزینه حمل می باشد و هزینه نهایی با توجه به تخفیف های ای خرید از باربری ، پست و یا تیپاکس به دلیل انبوه بسته های ارسالی قبل از ارسال( پس از کسر پیش پرداخت ) به اطلاع خریدار خواهد رسید و پس از توافق نهایی کالا ارسال میگردد چنانچه به هر دلیلی امکان هماهنگی در این زمینه وجود نداشت ای خرید با حداقل هزینه قانونی ممکن با احتساب بیمه و اطمینان از سلامت محموله کالا را ارسال خواهد کرد و در صورت انصراف خریدار از دریافت کالا و عودت آن کلیه هزینه های جابجایی و حمل به صورت رفت و برگشت به عهده خریدار خواهد بود